.

FİRMA PROFİLİ

.

GYN EMLAK; Konya'da Gayrimenkül alım ve satım sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir.

" Emlak Denizinde, Güven Limanı" Sloganımızla güvenilir dürüst hızlı çözümlerle müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek temel prensibimizdir.

Güvenilir dürüst hızlı çözümlerle müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek temel prensibimizdir.

Portföyümüzdeki Gayrimenkuller; emlak sahibiyle istişare sonucu fiyatlandırılmakta olup, süreç içerisinde değişen koşullara göre güncellenebilmektedir. GYN EMLAK; arz ve talep sahiplerine karşılıklı görüşme/pazarlık ortamı sağlamayı taahhüt eder.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Heyecanımızla kendini sürekli yenileyerek çağa ayak uyduran hedefleri olan genç, dinamik ve eğitimli kadromuzla birlikte teknolojinin en son imkanlarını kullanarak sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin emlakla ilgili her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Yılların verdiği güven tecrübe birikimi ve uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Konya'da gayrimenkul yatırımı yapmak ve hayalinizdeki gayrimenkule kavuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyon;

Müşterilerimizin istek ve taleplerini, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesinden ödün vermeden zamanında karşılamayı hedef edinen anlayışla hizmet etmek,

Vizyon;

Müşterilerimize Emlak sektöründeki hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

satılık arsa tarla, Alakova satılık arsa, Alakova satılık tarla, Telafer satılık arsa tarla

Alakova Satılık arsa, satılık tarla, satılık müstakil ev, satılık bahçeli ev


HEMEN ARA